הצהרת נגישות

אנחנו עושים את מירב המאמצים על מנת להנגיש את תכני האתר לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות.

מידע על נגישות האתר

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג-2013, והוא הונגש לרמת AA. במסגרת כך, בוצעו התאמות נגישות המאפשרות:

  • לשנות את גודל הפונט
  • להתאים את גווני האתר ואת רמות הניגודיות
  • להתאים את רקע הדפים
  • להדגיש קישורים
  • לשנות את סוג הפונט

 

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים ומקש ה-Enter לבחירה.

האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי. הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום.

הסרטונים באתר כוללים כתוביות. סרטונים ותוכן אליהם מפנה האתר, נמצאים באחריות יוצריהם בכל הנוגע להנגשה ולכן העמידה בתקן עבור דפים אלה הינה חלקית. דפים שעשויים לכלול תוכן שכזה הינם:

תקשורת  פרסומים

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור

במידה ונתקלת באתר האינטרנט בבעיה או תקלה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל שכתובתו info@steps.org.il ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם האפשרי.

 

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 13.2.2024

דילוג לתוכן